Nadchodzące szkolenia:             27.01.2018 - Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy tłumacza       14-17.04.2018 - Lublin, Kongres Tłumaczy                                                                                                    

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Szkoła Prawa Słowackiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na zajęcia z prawniczego języka słowackiego.

Oferta Szkoły obejmuje kurs języka słowackiego z uwzględnieniem słowackiej terminologii prawniczej, jak również cykl wykładów i warsztatów prowadzonych przez znamienitych teoretyków i praktyków słowackiego prawa. Program Szkoły pozwala na poznanie słowackiego prawa cywilnego, handlowego oraz podatkowego, a ponadto umożliwia indywidualne konsultacje z prowadzącymi.

Zapisy do Szkoły prowadzone są przez Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych () do 15 października 2017 r. Zajęcia rozpoczynają się już 20 października 2017 r.
Szczegółowe informacje na temat Szkoły Prawa Słowackiego dostępne są w Sekretariacie OKSPO, pod numerem telefonu: +48 / 12 422 09 08 lub adresem e-mail: , jak również na Facebooku Szkoły: https://www.facebook.com/spsuj/.

Plakat informacyjny

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Polityka prywatności