Nadchodzące wydarzenia:        6-7 kwietnia 2019 - V KONGRES TŁUMACZY   

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

14 kwietnia 2018 r. odbyło się Walne Zebranie, na którym członkowie stowarzyszenia wybrali nowe władze: Zarząd, Komisję Rewizyjną oraz Komisję Etyki. Władze w nowym składzie będą pracować w kadencji 2018-2021.

W nowych władzach zasiadło aż jedenaścioro tłumaczek i tłumaczy, którzy do tej pory nie pełnili żadnej funkcji w stowarzyszeniu: Mirosława Kawecka, Anna Mendel, Aneta Strzelecka-Dydycz, Beata Kamińska, Monika Stasiak-Głowala, Ewa Zielińska, Sylwia Świerżewska, Karolina Adamczyk, Tomasz Olszowy, Maciej Jęczmiński, Krzysztof Lepionka. Nowe władze będą kontynuowały dynamiczny rozwój stowarzyszenia czemu z pewnością będzie sprzyjać pozytywny i energiczny duch panujący w tym zespole.

Zachęcamy również do wstępowania do Stowarzyszenia. Jest w nim miejsce dla wszystkich, którzy pragną się profesjonalizować jako tłumacze i realnie wpływać na własne warunki pracy. Jeśli chcesz do nas dołączyć, pobierz deklarację członkowską i ją do nas prześlij. Deklaracja jest dostępna pod poniższym linkiem   http://lst-lublin.org.pl/dokumenty/Deklaracja_LST.pdf 

Przedstawiamy pełen skład nowych władz w kadencji 2018-2021:

Zarząd:

Prezes: Irmina Daniłowska

I Wiceprezes: Agnieszka Flor-Górecka

II Wiceprezes: Mirosława Kawecka

Członkowie Zarządu:

Anna Mendel

Aneta Strzelecka-Dydycz

Beata Kamińska

Tomasz Olszowy

Krzysztof Lepionka

Komisja Rewizyjna:

Agnieszka Szarzyńska

Ewa Zielińska

Maciej Jęczmiński

Komisja Etyki:

Monika Stasiak-Głowala

Karolina Adamczyk

Sylwia Świerżewska

 

Gratulujemy!