Nadchodzące wydarzenia:          15.06.2019 - TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW FINANSOWYCH W JĘZYKU POLSKIM I FRANCUSKIM             15.06.2019 - TŁUMACZENIA TECHNICZNE DLA TŁUMACZY SPECJALISTYCZNYCH: TECH IS SIMPLE                    29.06.2019 – TŁUMACZ W DZIEDZINIE ORTOPEDII  – sekcja j. francuskiego   

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

12 grudnia odbyło się w Warszawie drugie spotkanie stowarzyszeń zrzeszających tłumaczy, którego gospodarzem w tym roku było Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych. Udział wzięły: Lubelskie Stowarzyszenie Tłumaczy, Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich, Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Związek Zawodowy Tłumaczy Przysięgłych w Polsce.

Podsumowaliśmy to, co udało się nam osiągnąć w tym roku, zastanawialiśmy się nad tym, jak mówić o stawkach, jak angażować członków w pracę stowarzyszeń i jak stowarzyszenia mogą współpracować, żeby branża tłumaczeniowa mówiła jednym, silnym głosem. Wszystko po to, żeby lepiej działać dla Was i z Wami!

Serdecznie dziękujemy PSTK za zorganizowanie spotkania, a wszystkim przedstawicielom stowarzyszeń za konstruktywne dyskusje.
Kolejne z serii tego typu spotkań odbędzie się w Lublinie przy okazji V Kongresu tłumaczy, który zaplanowany jest w terminie 6-7 kwietnia 2019 r. i na który już teraz zapraszamy wszystkie organizacje tłumaczy i ich członków.