Nadchodzące wydarzenia:        11.05.2019 - WARSZTATY JĘZYKOWE. REDAKCJA TEKSTU NAUKOWEGO           18.05 i 15.06 - SZKOLENIE DLA TŁUMACZY JĘZYKA WŁOSKIEGO Z ZAKRESU ORTOPEDII                   01.06.2019 - ZASADY SPORZĄDZANIA TŁUMACZEŃ POŚWIADCZONYCH                         15.06.2019 - TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW FINANSOWYCH W JĘZYKU POLSKIM I FRANCUSKIM   

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Choć do Kongresu tłumaczy jeszcze dwa miesiące, to już teraz zachęcamy Was do aktywnego uczestnictwa i zapraszamy do udziału w sesji plakatowej, która będzie towarzyszyła kongresowi.

Chętnych do przedstawienia w formie posteru (plakatu) swoich obserwacji dotyczących tłumaczeń prosimy o przysłanie abstraktu w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim lub ukraińskim.

Tematyka plakatów, które zaprezentujemy podczas Kongresu, powinna być związana z szeroko pojętym zagadnieniem translatoryki, jej problemów, wyzwań, nowości, rozwiązań, literatury, teorii, obserwacji, metod, technik i doświadczeń itd. Mile widziane będą abstrakty nawiązujące to tematyki tegorocznego Kongresu, czyli do przekładów medycznych, technicznych i naukowych. 

Sesja plakatowa będzie doskonałą okazją do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami czy wnioskami oraz zainteresowania osób biorących udział w konferencji daną problematyką i zainicjowania dyskusji.

Uwaga! Wszystkim autorom plakatów przysługuje zniżka 50% ceny uczestnictwa w Kongresie.

Osobą koordynującą sesję plakatową jest p. Katarzyna Karska. Kontakt:  

W załączonych plikach znajdują się zaproszenie do udziału w projekcie oraz wskazówki, kryteria wykonania plakatu i inne informacje organizacyjne. Prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

Sesja plakatowa - zaproszenie do udziału

Wskazówki wykonania plaktów

Do końca lutego czekamy na Wasze propozycje.

Zapraszamy do udziału.