Nadchodzące wydarzenia:    13-15.09.2019 - Kazimierz Dolny - INTENSYWNY KURS Z REDAKCJI TEKSTU I COPYWRITINGU - INTEGRACJA            05.10.2019 – Lublin - WARSZTATY TŁUMACZENIOWE Z ZAKRESU SPRAWOZDAŃ I DOKUMENTÓW FINANSOWYCH I RACHUNKOWYCH – SEKCJA J. ANGIELSKIEGO/FRANCUSKIEGO/NIEMIECKIEGO                  26.10.2019 - SPÓŁKI POLSKIE, BRYTYJSKIE I AMERYKAŃSKIE W UJĘCIU PORÓWNAWCZYM. PRZEGLĄD WYBRANYCH ZAGADNIEŃ                      rok akadem. 2019/2020 - Lublin, UMCS - studia podyplomowe PRAWO DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH                             

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Serdecznie dziękujemy wszystkim tłumaczom za liczne przybycie i aktywny udział w V Kongresie Tłumaczy, który odbył się w miniony weekend Lublinie. Znakomita frekwencja, przebieg konferencji oraz nawiązane rozmowy świadczą o tym, że zakres tematyczny był ciekawy, a zdobyta wiedza i doświadczenie cenne i pożyteczne.

Dziękujemy partnerom i ekspertom za merytoryczne wsparcie i profesjonalizm. Współpraca ze specjalistami o bogatym doświadczeniu i dużej znajomości tematyki to sama przyjemność. 
Kongres miał również wymiar integracyjny. Był czas na wymianę myśli, dyskusje, odświeżenie znajomości i nawiązanie nowych kontaktów. Dziękujemy za wszystkie inspirujące spotkania i wspaniałą atmosferę.
Dziękujemy za udział w tegorocznym Kongresie i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach Lubelskiego Stowarzyszenia Tłumaczy.