Nadchodzące wydarzenia:          16.11.2019 - SPÓŁKI POLSKIE, BRYTYJSKIE I AMERYKAŃSKIE W UJĘCIU PORÓWNAWCZYM. PRZEGLĄD WYBRANYCH ZAGADNIEŃ                30.11-01.12.2019 - SZKOLENIE Z ZAKRESU ORTOPEDII - SEKCJA ANGIELSKA/FRANCUSKA                             

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Świat tłumaczeń nigdy wcześniej nie ulegał tak dynamicznym przeobrażeniom. Każdy rok przynosi nowe pomysły, rozwiązania, szanse i zagrożenia dla dotychczasowego modelu pracy tłumaczy i biur. Jednocześnie w tak dynamicznie komunikującym się świecie rola tłumacza jest nie do przecenienia. Kunszt językowy, znajomość kultury i jej niuansów to wciąż obszar komunikacji, w której tłumacze stanowią elitę intelektualną nowoczesnego świata.

Jak zatem łączyć zmianę z tradycją? Jak unosić się na fali wydarzeń i jak aktywnie jest współtworzyć? Jak odkrywać fascynujące gałęzie świata tłumaczeń i odnaleźć pomysły na rozwój swojej działalności?

Surfuj z nami na fali zmian i weź udział w najważniejszym wydarzeniu polskiej branży tłumaczeniowej – Konferencji Tłumaczy 28 września 2019 r. w Warszawie! Zgłoś temat do 15 czerwca lub kup bilet w cenie "w ciemno" jeszcze taniej niż w zeszłym roku (pula dostępna do momentu ogłoszenia programu).
https://www.konferencjatlumaczy.pl/rejestracja

Jako partner Konferencji Tłumaczy 2019 serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!