Nadchodzące wydarzenia:      styczeń-maj 2020 - KURS TŁUMACZEŃ PRAWNICZYCH - SEKCJA ANGIELSKA/HISZPAŃSKA/UKRAIŃSKA/WŁOSKA             2020-2021 r. - studia podyplomowe PRAWO DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH                             

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Ponownie ruszyła rekrutacja na II edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych „Prawo dla tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych” organizowanych przez LST i Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS.
 
Rekrutacja potrwa do 21 lutego 2020 r. Planowany termin rozpoczęcia zajęć: marzec 2020 r. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.
Zasady kwalifikacji na kierunek oraz informacje o programie studiów znajdują się na stronie internetowej UMCS TUTAJ lub na naszej stronie internetowej w zakładce szkolenia TUTAJ
 
Studia umożliwiają poszerzenie wiedzy z zakresu najważniejszych dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych. Pozwalają na zdobycie kompetencji wysoko cenionych na rynku pracy, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej jedynej w swoim rodzaju oferty kształcenia tłumaczy. 
 
Zapraszamy do rejestracji!