Nadchodzące wydarzenia:    13-15.09.2019 - Kazimierz Dolny - INTENSYWNY KURS Z REDAKCJI TEKSTU I COPYWRITINGU - INTEGRACJA            05.10.2019 – Lublin - WARSZTATY TŁUMACZENIOWE Z ZAKRESU SPRAWOZDAŃ I DOKUMENTÓW FINANSOWYCH I RACHUNKOWYCH – SEKCJA J. ANGIELSKIEGO/FRANCUSKIEGO/NIEMIECKIEGO                  26.10.2019 - SPÓŁKI POLSKIE, BRYTYJSKIE I AMERYKAŃSKIE W UJĘCIU PORÓWNAWCZYM. PRZEGLĄD WYBRANYCH ZAGADNIEŃ                      rok akadem. 2019/2020 - Lublin, UMCS - studia podyplomowe PRAWO DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH                             

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Trwa rekrutacja na II edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych „Prawo dla tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych” organizowanych przez LST i Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS.
 
Rekrutacja potrwa do 20 września 2019 r. Planowany termin rozpoczęcia zajęć: październik 2019 r. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.
Zasady kwalifikacji na kierunek oraz informacje o programie studiów znajdują się na stronie internetowej UMCS TUTAJ lub na naszej stronie internetowej w zakładce szkolenia.
 
Studia umożliwiają poszerzenie wiedzy z zakresu najważniejszych dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych. Pozwalają na zdobycie kompetencji wysoko cenionych na rynku pracy, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej jedynej w swoim rodzaju oferty kształcenia tłumaczy. 
 
Zapraszamy do rejestracji!