Nadchodzące wydarzenia:      styczeń-maj 2020 - KURS TŁUMACZEŃ PRAWNICZYCH - SEKCJA ANGIELSKA/HISZPAŃSKA/UKRAIŃSKA/WŁOSKA             2020-2021 r. - studia podyplomowe PRAWO DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH                             

Znajdź tłumacza

Kontakt

tel. kom.  +48 506 58 60 80

e-mail:

Facebook LST facebook.com/lst.lublin


Zostań członkiem LST

Trwa lato i wakacje, a my układamy dla Was jesienną ofertę szkoleniową.

Nowy sezon rozpoczniemy we wrześniu wyjazdem szkoleniowo-integracyjnym do Kazimierza Dolnego (13-15 września), który pozwoli Wam jeszcze na chwilę przedłużyć wakacje.

To doskonała okazja by zdobyć nowe umiejętności z zakresu redakcji tekstu i copywritingu oraz towarzysko spędzić wolny czas i zrelaksować się w malowniczym Kazimierzu. Mamy jeszcze wolnych 5 miejsc, zarezerwowanych do 10 sierpnia. 

5 października odbędą się w Lublinie WARSZTATY TŁUMACZENIOWE Z ZAKRESU SPRAWOZDAŃ I DOKUMENTÓW FINANSOWYCH I RACHUNKOWYCH z podziałem na sekcje językowe: angielską, francuską i niemiecką. Szkolenie w sekcji j. angielskiego poprowadzi Anna Rucińska, j. francuskiego - Irmina Daniłowska, a w sekcji niemieckiej prof. UP dr hab. Artur Kubacki. 

26 października zapraszamy do Lublina na szkolenie: SPÓŁKI POLSKIE, BRYTYJSKIE I AMERYKAŃSKIE W UJĘCIU PORÓWNAWCZYM. PRZEGLĄD WYBRANYCH ZAGADNIEŃ. W programie szkolenia wprowadzenie teoretyczne oraz praktyka – tłumaczenie fragmentów dokumentów. Zajęcia poprowadzi Magdalena Solak-Michałkiewicz.

Przypominamy Wam również o trwającej rekrutacji na studia podyplomowe PRAWO DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH I SPECJALISTYCZNYCH, współorganizowanych przez LST i ZLS UMCS w Lublinie. Rejestracja trwa do 20 września. Rozpoczęcie zajęć w październiku 2019. Czas trwania studiów: dwa semestry.

Wkrótce w naszej ofercie pojawią się kolejne propozycje (programy szkoleń w przygotowaniu). Zróżnicowana tematyka, doświadczeni trenerzy. Niezbędna teoria, maksimum praktyki. Zachęcamy do zaglądania do zakładki Szkolenia na naszej stronie internetowej by śledzić pojawiające się nowości http://www.lst-lublin.org.pl/szkolenia/aktualne

Przypominamy, że dla członków LST proponujemy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do korzystania.